Hlavná stránka / Správa ciest TSK / Aktuality / V Trenčianskych Stankovciach odovzdali do užívania zrekonštruovanú cestu

V Trenčianskych Stankovciach odovzdali do užívania zrekonštruovanú cestu

Prestrihnutím pásky na rekonštruovanej ceste č.III/50718 v Trenčianskych Stankovciach v hodnote 19 miliónov 840 tisíc korún predstavitelia Trenčianskeho samosprávneho kraja, obce, a.s. Doprastav a ďalší hostia v piatok 12. decembra symbolicky ukončili tohtoročné súvislé opravy ciest II. A III. triedy i rekonštrukcie ciest a mostov dodávateľským spôsobom.
V Trenčianskych Stankovciach odovzdali do užívania zrekonštruovanú cestu

„Na súvislé opravy podobného charakteru sme tento rok vyčlenili takmer 196 miliónov korún a k tomu 55 miliónov korún na rekonštrukcie havarijných stavov, celková čiastka, určená na naše cesty a mosty teda predstavovala asi 240 miliónov," povedal pri tejto významnej udalosti predseda TSK MUDr. Pavol Sedláček, MPH. "Samozrejme, pokračovať budeme aj na budúci rok. V rámci ROP máme pripravené štyri projekty v celkovej hodnote 400 miliónov korún, z rozpočtu máme vyčlenený ešte väčší balík peňazí ako v tomto roku a keby sa nám podarilo opraviť cesty za takmer pol miliardy korún, určite by to na nich bolo výraznejšie vidieť a ocenili by to všetci obyvatelia nášho kraja," zdôraznil MUDr. P. Sedláček.

  

Zimná údržba ciest TSK

logo zimna udrzba

Nahláste problém

Nahláste problém

Máte informácie o zlom stave vozovky alebo iný problém na cestách v regióne TSK?

Napíšte nám...