Kraj premiérovo ocenil dlhoročných cestárov

Kraj premiérovo ocenil dlhoročných cestárov

Šiesti zamestnanci Správy ciest TSK si v Kasárni Trenčianskeho hradu prevzali ocenenie za svoju dlhoročnú prácu v oblasti správy a údržby ciest I., II. a III. triedy.

Dlhoročných zamestnancov Správy ciest TSK vyberali tri komisie. Medzi ocenenými boli nielen vodiči - cestní robotníci či značkár, ale aj štatističky - analytičky z vybraných cestmajsterstiev. „Som rád, že sme mohli oceniť aj túto skupinu zamestnancov, ktorá sa stará o to, aby ľudia mohli bezpečne dôjsť k svojim rodinám či do svojho cieľa, pretože starať sa o 1 800 kilometrov ciest I., II. a III. triedy je veľmi náročné. Za posledné roky sme investovali nemalé finančné prostriedky do nákupu modernej techniky, či do opráv ciest II. a III. triedy. Chcem im poďakovať, že robia naše cesty bezpečnými, pretože na konci dňa z toho majú prospech občania Trenčianskeho kraja," povedal trenčiansky župan Jaroslav Baška.

Oceňovanie sa v tomto roku uskutočnilo premiérovo, župa má záujem, aby sa z toho stala milá tradícia. „Veľmi si vážim ich prácu, ktorá pre nich nie je len obyčajnou pracovnou povinnosťou, ale celoživotným poslaním. Chcem poďakovať nielen oceneným, ale všetkým zamestnancom, ktorí svojím pričinením prispievajú k bezpečnosti na našich cestách, a nielen tam, starajú sa aj o novovybudované cyklotrasy a mostné objekty," uviedol Radovan Karkuš. 

Fotogaléria

22 fotografií

Súvisiace video